Tabasalu tervisekeskuse arhitektuurse ideekonkursi võidutöö on lahendus nimega "Võrk"

Tabasalu tervisekeskuse arhitektuurse ideekonkursi žürii liikmena on mul au teatada, et konsensusliku otsusega võitis lahendus nimega “Võrk”, mis sobitub kenasti keskkonda, loob patsientidele ootajasõbralikuma ala ning on teiste lahendustega võrreldes majanduslikult soodsam. Lisaväärtusena saab Tabasalu esimese väljaku. See on hea täiendus olemasolevale teenusekeskusele, kus on täna eakate päevakeskus, raamatukogu, tantsusaal, laste päevahoid ja paljud muud vajalikku.

Loe lisaks

UUENDUSKUURI LÄBINUD TABASALU SKATEPARK ON TAAS KASUTAJATE PÄRALT!

"Juba esimesest päevast on skatepark laste ja noorte poolt aktiivses kasutuses, meeldib neile ning sobib oma asukohta suurepäraselt. Rõõm, et nüüd õnnestus teha põhjalik uuenduskuur, millega oleme kindlustanud skatepargile järgnevad viis aastat ja meie noortele suurepärase koha sportlikuks ajaveetmiseks," sõnas Tabasalu skatepargi idee autor ja elluviija Meelis Härms.
Loe lisaks

Harku vald hakkab rakendama kaasavat eelarvet

Harku vallavolikogu majanduskomisjoni esimehe Meelis Härmsi hinnangul on kaasava eelarve näol tegemist suurepärase väljundiga leidmaks neid häid ideid koduvalla elukeskkonna arendamiseks, mis ehk muidu kohaliku võimuni ei jõuaks.
Loe lisaks

Arhiiv